در کشور ما استعدادها و ظرفیت‌های بسیار گسترده‌ای وجود دارد که تا کنون از آنها استفاده نشده است، اگر  حلول سال نو و عید نوروز را تبریک عرض می‌کنم و شهادت امام هادی را تسلیت عرض می‌کنم. این امام بزرگوار در مجموعه آثار و برکاتی که از ائمه هدی رسیده است، این خصوصیت را دارد که در ضمن زیارت مهمترین فصول مربوط به مقامات ائمه علیهم السلام را با بیان وافی و شافی و با زیباترین تعبیرات بیان کرده‌اند.


زیارت امیرالمومنین در روز غدیر، زیارت جامعه کبیره از این بزرگوار است و امیدواریم که به برکت نگاه عطوفت آمیزشان که شهادت ایشان با عید نوروز همراه شده است، ملت ایران در این سال از هدایت الهی برخوردار باشند.


نگاهی گذرا به کارنامه چهل ساله جمهوری اسلامی در عملکردها و شعارها نگاه اجمالی خواهیم کرد و سال 1397 چهلمین سال پیروزی انقلاب است و در این چهل سال پرچم برافراشته چشم‌ها و دل‌ها را در مجموعه عظیمی از ملت‌های منطقه به خود جلب کرده است .


در کشور ما استعدادها و ظرفیت‌های بسیار گسترده‌ای وجود دارد که تا کنون از آنها استفاده نشده است، اگر استفاده شود وضعیت کشور به مراتب پیش خواهد رفت و بهتر خواهد شد.


موانع استفاده از این ظرفیت‌ها چیست و به عیوب رفتاری خودمان واقف شویم و ببینیم که چه چیزی باعث شده است که نتوانیم از این ظرفیت عظیم استفاده کنیم.